Apie tapa

Ar žinojote, kad vidutinškai moteris savo spintoje turi apie 20 porų batų? Tikrai taip, vidutiniškai tarp šių 20 porų batų yra 5 aukštakulniai bateliai, 7 basutės, balerinos, šlepetės, 3 aulinukai ir ilgesni batai bei 5 poros batelių skirtų įvarioms šventėms ir progoms. Per visą savo gyvenimą vidutiškai moteris būna turėjusi apie 470 batų! Sakysite daug? Tikrai ne, nes yra moterų kurios turi tūkstančius porų batų ir joms vis negana. Oho, tūkstančiai batų savo kolekcijoje... Argi kiekviena iš mūsų apie tai nepasvajoja!?

Kodėl taip yra, kad moterys taip dievina batus? Na, psichologai teigia, kad moterims perkant batus, smegenys išskiria tam tikrą laimės hormoną, kuris veikia kaip narkotikas ir prilygsta euforijai. Mes manome šiek tiek kitaip. Batus mes mylime ir be jų negalime! Tai ne šiaip mūsų narkotikas, tai mūsų gyvenimo būdas. Su naujais batais mes jaučiamės labiau pasitikinčios savimi! Galėtumėme tęsti ir tęsti...

Batai, batai, batai... Tapa.lt buvo sukurta tam, kad Jūs mielosios, galėtumėte įsigyti ypač aukštos kokybės batų už geresnes kainas nei parduotuvėse. Mums nereikia mokėti už parduotuvės išlaikymą bei atlyginimus krūvai įkyrių parduotuvės konsultančių, o tai atsispindi ir mūsų batų kainuose. Kitaip sakant juk Jūs mokėdamos brangiau, sumokate ir už parduotuvės išlaikymą bei dalį atlyginimo tai įkyriai konsultantei. Visos mes žinom, kartais pasitaiko tokia įkyri konsultantė, kad jei žūtbūt nereikėtų šių batų čia ir dabar, Jūsų jau senai čia nebūtų nei kvapo! Pažystamas jausmas ar ne?

Mes Jums tikrai neįkyrėsime, pažadame. Taipogi visas tapa.lt asortimentas kruopščiai atrenkamas ir nuolat atnaujinamas naujais modeliais. Visos mūsų prekės yra tik aukščiausios kokybės, kitu atvėju mes net nesiūlytumėme jų savo parduotuvėje. Ech, ką čia kalbėti, kviečiame tiesiog mus išbandyti pačioms. Tik perspėjame, kartą pabandžius, Jums norėsis dar ir dar ;)

tapa.lt kolektyvas