Dažniausiai užduodami klausimai

tapa.lt ruošiuosi pirkti pirmą kartą. Kyla daug neaiškumų. Kaip galėčiau pateikti užsakymą?

Kiekvieną apsipirkimą mes stengiamės padaryti kuo malonesnį ir paprastesnį. Esame sukūrę gidą, kuris aiškiai parodo, kaip viską atlikti. Nuėję į savo pirkinių krepšelį pamatysite mūsų gidą. Tai viena iš nedaugelio el. parduotuvių Lietuvoje, kurioje pateikiamas toks gidas. Be to jei norite apie apsipirkimą paskaityti daugiau, spauskite čia

Kokios garantijos, jog sumokėjęs pinigus aš gausiu savo užsakymą?

tapa.lt veikia pagal įstatymų numatytą tvarką, yra juridinis asmuo ir moka visus numatytus mokesčius valstybei. Be to, mes visada pasirengę įrodyti, jog veikiame teisėtai, todėl šių klausimų kilti tikrai neturėtų.

Užsakymas jau atliktas, tačiau norėčiau pridėti papildomai dar naują prekę prie jau pateikto užsakymo. Ką daryti?

Parašykite mums laiškelį el. paštu info@tapa.lt ir išspręsime šią problemą akimirksniu. Antrą kartą mokėti už pristatymo išlaidas nereikės. Gali būti, kad pristatymo terminas taps naujas, atsižvelgiant į pridėtos prekės pristatymo terminą. Į laiškus atsakysime tą pačią dieną.

Ar galiu užsisakyti 2 skirtingus prekės dydžius, o kai kurjeris atveš prekes, įsigyti man tinkantį dydį, o kitą gražinti?

Gaila, bet tokios galimybės nėra. Prie kiekvienos prekės yra nurodomos aiškios dydžių lentelės, todėl patariame prieš perkant atidžiai išnagrinėti duomenis lentelėje. Jei kylą klausimų dėl dydžio, brūkštelkite mums laiškutį el. paštu info@tapa.lt ir mes padėsime išsirinkti tinkamą.

Užsisakiau pas Jus prekę, tačiau jos dydis man netiko. Kokia yra užsakymo dydžio keitimo arba grąžinimo procedūra?

Viskas labai paprasta. Parašykite mums laiškutį el. paštu info@tapa.lt, nurodykite savo užsakymo numerį ir ko būtent pageidaujate (keisti prekę į kitą dydį, modelį ar tiesiog ją gražinti). Viskas ko mes paprašysime iš Jūsų, tai užpildyti prekių grąžinimo - keitimo formą ir ją pridėti prie grąžinamų prekių. Daugiau apie pinigų gražinimo garantiją skaitykite čia.

Ar Jūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės yra autentiškos ir originalios?

Žinoma! tapa.lt užtikrina, jog visos prekės yra autentiškos ir originalios. Prekės vežamos tiesiai iš gamintojų arba patikimų tiekėjų Europoje. Mes labai kruopščiai atrenkame savo tiekėjus ir partnerius.

Noriu iš Jūsų parduotuvės prekę nupirkti kaip dovaną. Kaip turėčiau tai padaryti?

Užsakymo puslapyje esančiame laukelyje tiesiog parašykite, jog tai dovana ir mes turėsime tai omenyje.

Ar Jūsų prekių kainos yra galutinės ir su PVM?

Žinoma, visos kainos, matomos parduotuvėje, yra galutinės ir jokių užslėptų mokesčių nėra.

Kitur mačiau tokią pat prekę pigiau. Ar galiu derėtis dėl kainos?

tapa.lt visada stengiasi pasiūlyti geriausią kainą. Jei tą pačią prekę radote pigiau pas kitą pardavėją Lietuvoje, parašykite mums laiškutį el.paštu info@tapa.lt ir mes pasistengsime pateikti tokį pat ar net dar geresnį pasiūlymą.

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Perkant už 40 Eurų ir daugiau, prekių pristatymas visoje Lietuvoje yra visiškai nemokamas. Kitu atveju Jūs visada galite pasirinkti sau tinkamiausią pristatymo būdą, siųsti Lietuvos paštu ar per kurjerį. Siuntimo kainas aiškiai matysite atliekant pirkimą.

Jei perku už 40 Eurų, koks nemokamas pristatymo būdas jau įskaičiuotas į kainą?

Šiuo atveju Jūs gaunate nemokamą pristatymą Lietuvos paštu. Jei pageidaujate pristatymo per kurjerį, galite tai papildomai pasirinkti atlikdami pirkimą.

Kada gausiu savo užsakytas prekes?

Prekes mes įprastai išsiunčiame per 4-8 darbo dienas. Prie šio nurodyto termino reikia pridėti papildomai 1 dieną jei renkatės pristatymą kurjeriu ir 2-3 dienas, pasirinkus Lietuvos paštą.

Gyvenu ne Lietuvoje, tačiau norėčiau užsisakyti parduodamą prekę. Ar galiu tai daryti?

Į daugelį Europos šalių užsakymus pristatome naudodamiesi Lietuvos Pašto paslaugomis. Prie nurodyto pristatymo termino prisideda papildomai apie 7 dienos. Apsiperkant galėsite pasirinkti savo šalį. Jeigu tarp pasirenkamų šalių užsakymo metu nematote Jums reikalingos šalies, tuomet prašome mums parašyti e.paštu info@tapa.lt ir mes informuosime apie galimybę pristatyti prekę(-es) į pasirinktą šalį.

Kas yra tos tapa.lt monetos?

tapa.lt monetos, tai mūsų AČIŪ Jums už tai, kad mus renkatės. Už kiekvieną išleistą eurą, gausite 1 tapa.lt monetą į savo sąskaitą. Taigi kiekvieno apsipirkimo metu pildysite savo piniginę tapa.lt monetomis. 1 tapa.lt moneta yra lygi 1 centui. Jei perkate, pavyzdžiui, už 100 Eurų, Jūs iškart gaunate 100 tapa.lt monetų (100 centų, kitaip sakant, 1 Eurą). Šiuos tapa.lt pinigus galite iškart išleisti sekančiam apsipirkimui. Gera naujiena ta, kad tapa.lt monetomis galite padengti net 100% užsakymo vertės!